0: Kołdra AMZ 200x200 MATERACOWA prestige puch ciepła: KOŁDRY - Podusia.pl
Darmowa wysyłka już przy zamówieniu za 300zł
Brak produktu na stanie.

Kołdra AMZ 200x200 MATERACOWA prestige puch ciepła

Nr produktu: 11002
Dostępność: Dostepne
rozmiar: 200x200
Nagłówek: Kołdra 1350g
Model: ciepła
Numer artykułu: 3.11002
Ilość: 0
2231.15

Opis Produktu:

Kolekcja MATERACOWA  PRESTIGE to polski puch gęsi 100% pokryty super delikatnym inletem bawełnianym (batyst). Kolekcja cechuje się najcieplejszymi kołdrami z uwagi na większe ilości wypełnienia oraz unikatową konstrukcję szycia oraz wysokimi poduszkami. Kolekcja oferuje podwyższoną higienę dzięki możliwości prania oraz zwiększone bezpieczeństwo poprzez właściwości antyroztoczowe.


   


Tkanina pokryciowa: delikatny, szlachetny batyst - 100% bawełna o gramaturze 90g/m2.


Wypełnienie: polski gęsi puch 100% to najbardziej znany i ceniony na świecie surowiec do wypełniania wyrobów pościelowych. Cechuje się bardzo wysoką wypornością, zapewniającą uzyskanie wysokiego współczynnika termoizolacji przy zachowaniu niesamowitej lekkości całego produktu. Ekskluzywnymi cechami wyrobów możemy cieszyć się przez dłuższy okres, dzięki zastosowaniu puchu ekstra jakości poddanego profesjonalnej obróbce. Wypełnienie poddane procesowi EEC, który zapewnia lepsze właściwości puchowi oraz wyjątkową czystość i brak zapachu.


Ilość wypełnienia: 40x40 - 120g, 40x60 - 180g, 50x60 - 350g, 50x70 - 400g, 70x80 - 700g.


Wysokość:  poduszka wysoka dzięki materacowej konstrukcji oraz większej ilości wypełnienia.


Szycie i wykończenie: poduszka jednokomorowa wykończona bizą. Białe wyroby posiadają bize białą, kremowe bize koloru złotego.


Jakość: wyrób należy do linii AMZ NATURAL Exclusive potwierdzając najwyższą jakość surowców użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony.


Cechy dodatkowe: wyrób naturalny wyprodukowany z najwyższej jakości surowców i materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.


Gwarancja: 2-letnia gwarancja producenta na błędy powstałe w produkcji. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu dołączony zawsze do zakupów, domyślnie jest to paragon na życzenie faktura.


Konserwacja: możliwość prania w pralce w temp do 40 st. C z użyciem specjalistycznych detergentów do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych, nie prasować, nie bielić, nie chlorować, suszyć w stanie rozwieszonym.


Opakowanie: wyroby z tej kolekcji zapakowane są w reprezentacyjne opakowania foliowo-materiałowe.

wyświetleń: 1751