1264: Out of range value for column 'gosc' at row 1 Kołdra antyalergiczna CLINIC 140x200: KOŁDRY - Podusia.pl
Darmowa wysyłka już przy zamówieniu za 300zł
Ilość

Kołdra antyalergiczna CLINIC 140x200

Nr produktu: 302
Dostępność: Dostepne
rozmiar: 140x200
Nagłówek: Kołdra z wypełnieniem antyalergicznym 140x200
Model: CLINIC
Numer artykułu: 3.302
Ilość: 9
129.00

Opis Produktu:

Wyroby CLINIC to medycznie czyste kołdry i poduszki. Pranie w wysokiej temperaturze likwiduje szkodliwe substancje alergiczne a użyta tkanina jest wyłącznie wysokiej jakości. Zaleta wyrobów CLINIC jest łatwość pielęgnacji oraz fakt, iż produkt tej linii przez długi czas zachowują wysokie walory użytkowe.

Przeznaczenie:
Linia CLINIC wykonana jest z tkaniny stanowiącej mieszankę poliestru z bawełną, którą można prać w wysokich temperaturach. W wyrobach zastosowano wysokiej jakości wypełnienia włókna poliestrowe silikonowe. Wyroby są bardzo lekkie, przewiewne, a jednocześnie utrzymują stałą temperaturę ciała, zapobiegając nadmiernemu poceniu skóry.

Wyroby zalecane do codziennego użytku:
- wspomagają leczenie
- łagodzą przebieg chorób i dolegliwości takie jak : choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa, dolegliwości reumatyczne, nerwobóle, bóle pourazowe, zaburzenia termoregulacji,
- idealne dla alergików

Linia CLINIC posiada pozytywną opinię kliniczną wydaną przez 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku oraz Świadectwo Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować u osób uczulonych na bawełnę, poliester.

Sposób użytkowania wyrobu:
Zabieg czyszczenia i konserwacji: Prać z zachowaniem ostrożności w temperaturze 95 stopni C, można suszyć w stanie rozwieszonym lub w suszarkach, nie prać chemicznie, nie chlorować, nie prasować.
Trzepać lub odkurzać okresowo, co trzy miesiące.

Tkanina: 50% poliester, 50% bawełna

Wypełnienie kołdry:
100% poliester silikonowy termicznie skręcany Hollow

Właściwości wypełnienia:
Włókna poliestrowe silikonowane termicznie skręcane typu Hollow sa bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomiernej na całej jej powierzchni. kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna typu Hollow odporne są na zgniecenia i niezwykle wytrzymałe. Można je prać w pralce i suszyć mechanicznie. Posiadają właściwości antyalergiczne.

wyświetleń: 2878