0: Kołdra antyalergiczna dla dzieci+ poduszka Schon: KOŁDRY / KOŁDRY 100x135 - Podusia.pl
Darmowa wysyłka już przy zamówieniu za 300zł
Ilość

Kołdra antyalergiczna dla dzieci+ poduszka Schon

Nr produktu: 2417
Dostępność: Dostepne
rozmiar: 100x135 +40x60
Nagłówek: Kołdra 100x135 +40x60
Model: schon
Numer artykułu: 386.2417
Ilość: 10
99.00

Opis Produktu:

Komplet Dziecięcy Schon stworzony został z myślą o dzieciach. Komplet ten składa się z kołdry i poduszki, które wyprodukowane zostały z niezwykle unikalnej i luksusowej tkaniny, która w dotyku przypomina owoc brzoskwini. Wrażenia estetyczne sprawiają, że wyroby tej liniii są tak wyjątkowe. Charakteryzuje je zarówno aksamitna miękkość jak i subtelna delikatność. Zastosowane i naukowo potwierdzone włókna poliestrowe będące wypełnieniem kołder i poduszek zapewniają najwyższy komfort snu.

Temperatura prania: 60°C

Skład tkaniny: 100% poliester mikrofaza

Kolory: biały

Wypełnienie poduszek: 100% poliester Amball® (kulki poliestrowe)

Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe Amball®, dorównujące pod względem lekkości, miękkości i sprężystości naturalnemu puchowi. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się.

Wypełnienie kołder: 100% Poliester silikonowany Hollow.

Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe Hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.
Tkanina posiada certyfikat OKO TEX STANDARD 100

wyświetleń: 3021